JOHN JON-AND. Med glasögon och cigarett, etsning, signerad, utförd 1915.

1600357. JOHN JON-AND. Med glasögon och cigarett, etsning, signerad, utförd 1915.

Plåtmått ca 18,5 x 15 cm.

Proveniens
Sterbhuset John Jon-And.

Ej examinerad ur ram.

John Jon-And (1889–1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtmått ca 18,5 x 15 cm.

Proveniens
Sterbhuset John Jon-And.

Ej examinerad ur ram.

John Jon-And (1889–1941)

Antal besök: 189