JOHN JON-AND. "Björkman", litografi, signerad, 1920/1930-tal.

1600193. JOHN JON-AND. "Björkman", litografi, signerad, 1920/1930-tal.

Dagmått ca 36 x 25 cm.

Proveniens
Sterbhuset John Jon-And.

Veck, stifthål. Ej examinerad ur ram.

John Jon-And (1889–1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått ca 36 x 25 cm.

Proveniens
Sterbhuset John Jon-And.

John Jon-And (1889–1941)

Antal besök: 321