JOHN FREDERICK HULK I. Stadsvy med bro, olja på pannå, signerad J. Hulk och daterad -75.

1596234. JOHN FREDERICK HULK I. Stadsvy med bro, olja på pannå, signerad J. Hulk och daterad -75.

Ca 29 x 34 cm.

Ställvis ytslitage. Spricka i pannåns övre marginal. Krackelyrer. Smärre fläckar. Möjliga retuscher. Gulnad / ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 29 x 34 cm.

Antal besök: 748