1593057. SALONGSGRUPP, Beige/gul med förgyllningar och marmorskiva, gustaviansk stil.
4 karmstolar samt bord.
Bord: Längd 93 cm, bredd 59 cm, höjd 61,5 cm.
Kantnagg på marmorskivan.
Bruksslitage, fläckar, märke. 2 karmstolar med hårdare slitage på tyget.
Bordet ljusare än karmstolar.