1590113. SKEPPSMODELL, 1900-tal.

Längd ca 81 cm.

Slitage. Skadade lösa delar.

Längd ca 81 cm.

Slitage. Skadade lösa delar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 4
Föremålsnr
1590113

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 97

Andra intressanta föremål