SKEPPSMODELL, 1900-tal.

1590113. SKEPPSMODELL, 1900-tal.

Längd ca 81 cm.

Slitage. Skadade lösa delar.

Längd ca 81 cm.

Slitage. Skadade lösa delar.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 4
Antal besök: 331