MATBORD, 1900-talets första hälft.

1589920. MATBORD, 1900-talets första hälft.

Fanerat med björk. Fyra iläggsskivor a 35 och 45 cm. Längd 135. Bredd 104. Höjd 77 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Senare iläggsskivor. Delvis solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 158