EN BURR-FANERAD ART DECO HYLLA ENHET.

1589137. EN BURR-FANERAD ART DECO HYLLA ENHET.

med fåglar öga lönn topp, tidigt 1900-tal, 59cm hög, 89cm bred, 35cm djup.

Slitage överensstämmer med ålder och användning. Smärre fanerförluster i vissa kanter, litet reparationsområde upptill vilket resulterar i mindre missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

The Auction Hub
Antal besök: 1 564