PIPOR, 10 st, bl.a onyx, sjöskum, och läder.

1579522. PIPOR, 10 st, bl.a onyx, sjöskum, och läder.

Bl.a i form av manshuvuden. Längd ca 7 - 15 cm.

Bruksskick. Skador. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 329