PIPOR, 10 st, sjöskum och trä, mm.

1579379. PIPOR, 10 st, sjöskum och trä, mm.

Fem i fodral. Längd ca 14-18 cm.

Bruksskick, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, skador, sprickor.

Antal besök: 350