FÅTÖLJER, ett par, s.k safaristol, 1900-talets andra hälft.

1577930. FÅTÖLJER, ett par, s.k safaristol, 1900-talets andra hälft.

Ekstomme med läderklädsel. Bredd ca 58 cm, höjd ca 74 cm.

Slitage, fläckar, skador, skruvar vid ryggfäste något sneda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 573