LENNART JIRLOW. Kock med fasaner, färglitografi, signerad och numrerad 71/285.

1577247. LENNART JIRLOW. Kock med fasaner, färglitografi, signerad och numrerad 71/285.

Bildmått ca 39 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 39 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 1 309