KAFFESERVIS, 12 delar, porslin, "Red Top", Marianne Westman, Rörstrand, 1950-tal.

1576141. KAFFESERVIS, 12 delar, porslin, "Red Top", Marianne Westman, Rörstrand, 1950-tal.

Nr 612, 6 koppar med fat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 612, 6 koppar med fat.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 839