STIG LINDBERG. Vas, stengods, Gustavsbergs Studio.

1575686. STIG LINDBERG. Vas, stengods, Gustavsbergs Studio.

Höjd 35 cm.

Obetydlig nagg på toppen samt bruksslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 1 579