1575222. JOSEF FRANK. Burk med lock, Firma Svenskt Tenn, grönt glas/mässing.

Längd 14,5, bredd 11, höjd 11,5 cm.
Metallringen utbytt.

Smånagg samt slitage.

Josef Frank (1885–1967)

Metallringen utbytt.

Smånagg samt slitage.

Josef Frank (1885–1967)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1575222

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 696