INRO med NETSUKE och TRÄSNITT 18/1900-tal.

1574688. INRO med NETSUKE och TRÄSNITT 18/1900-tal.

Inro: Cirka 9 x 7 cm.
Träsnitt: cirka 16 x 11 cm.

Skador, märke, retuscher.
Träsnitt ej examinerad ur ram,
pappersskador i marginaler.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inro: Cirka 9 x 7 cm.
Träsnitt: cirka 16 x 11 cm.

Skador, märke, retuscher.
pappersskador i marginaler.

Antal besök: 806