BROR BONFILS. Stringtavla, Danmark, 1900-talets mitt.

1572151. BROR BONFILS. Stringtavla, Danmark, 1900-talets mitt.

40 x 23 cm.

Åldersslitage med lös hatt.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 23 cm.

Åldersslitage med lös hatt.

Antal besök: 624