1571480. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Gottorp", pastell, ej signerad, daterad-51.

Ca 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ca 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 2
Föremålsnr
1571480

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 12

Andra intressanta föremål