OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Gottorp", pastell, ej signerad, daterad-51.

1571480. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Gottorp", pastell, ej signerad, daterad-51.

Ca 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ca 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 225