SOPPTERRIN, "Tärna", porslin, Aktiebolaget Göteborgs Porslinsfabrik, 1800/1900-talet.

1570854. SOPPTERRIN, "Tärna", porslin, Aktiebolaget Göteborgs Porslinsfabrik, 1800/1900-talet.

Höjd 15, diameter ca 23 cm.

Bruksskick, hårspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15, diameter ca 23 cm.

Bruksskick, hårspricka.

Antal besök: 1 089