1570032. SKÅLFAT, porslin, Meissen 1900-tal.

Reliefdekor av blommor i guld mot blå botten. Diameter 31 cm.

Obetydligt slitage.

Obetydligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Föremålsnr
1570032

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 387