BERTIL WAHLBERG. Kustmotiv, olja på duk, sign.

1568312. BERTIL WAHLBERG. Kustmotiv, olja på duk, sign.

50 x 100 cm.

Smärre ytslitage.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 100 cm.

Smärre ytslitage.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Antal besök: 492