Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT DIMMING. Blomsterstilleben, olja på pannå, sign.
1568301. BENGT DIMMING. Blomsterstilleben, olja på pannå, sign.
73 x 54 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 54 cm.
Smärre färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
481