1568301. BENGT DIMMING. Blomsterstilleben, olja på pannå, sign.

73 x 54 cm.

Smärre färgbortfall.

73 x 54 cm.

Smärre färgbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Föremålsnr
1568301

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 76

Andra intressanta föremål