CHRISTIAN LACROIX. Broscher, 2 st, förgylld metall.

1568201. CHRISTIAN LACROIX. Broscher, 2 st, förgylld metall.

Hjärtformad brosch, ca 7x6,5 cm.
Rokokoinspirerad brosch, ca 4x4 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 613