1568201. CHRISTIAN LACROIX. Broscher, 2 st, förgylld metall.

Hjärtformad brosch, ca 7x6,5 cm.
Rokokoinspirerad brosch, ca 4x4 cm.

Smärre ytslitage.

Smärre ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1568201

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 152