1567965. FIGURINER, 2 st, porslin, Kina och Japan, 1900-tal.

Guanyin i blanc de chine. Geisha i polykroma färger. Höjd 31-34 cm.

Lagningar, sprickor samt flisor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1567965

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 138