ARMBANDSUR, Omega, "Tropical honeycomb dial" stål, manuell, 1950-tal.

1567529. ARMBANDSUR, Omega, "Tropical honeycomb dial" stål, manuell, 1950-tal.

Herrur 36 mm
Cal 266
Ref nr. 2639-13
Serie nr. 13533771
Plexiglas
Subsekund
Svart läderband, ej original.

Repor och slitage. Urverk ej genomgånget. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 36 mm
Cal 266
Ref nr. 2639-13
Serie nr. 13533771
Plexiglas
Subsekund
Svart läderband, ej original.

Antal besök: 1 830