1567529. ARMBANDSUR, Omega, "Tropical honeycomb dial" stål, manuell, 1950-tal.

Herrur 36 mm
Cal 266
Ref nr. 2639-13
Serie nr. 13533771
Plexiglas
Subsekund
Svart läderband, ej original.

Repor och slitage. Urverk ej genomgånget. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Herrur 36 mm
Cal 266
Ref nr. 2639-13
Serie nr. 13533771
Plexiglas
Subsekund
Svart läderband, ej original.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1567529

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 818