1567513. YTTERFODER, 1 par, glaserad keramik, Italien.

Höjd 18, diameter ca 23 cm.

Ena med bottennagg i övrigt bruksskick.

Höjd 18, diameter ca 23 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1567513

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 79