KAFFESKEDAR OCH TÅRTSPADE, 13 delar, rostfritt stål 18/8, "Guldi", NilsJohan, 1960-70-tal.

1566276. KAFFESKEDAR OCH TÅRTSPADE, 13 delar, rostfritt stål 18/8, "Guldi", NilsJohan, 1960-70-tal.

12 kaffeskedar, längd 12 cm
1 tårtspade, längd 25 cm.

Bruksskick, tårtspaden något repig.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffeskedar, längd 12 cm
1 tårtspade, längd 25 cm.

Antal besök: 2 460