1566276. KAFFESKEDAR OCH TÅRTSPADE, 13 delar, rostfritt stål 18/8, "Guldi", NilsJohan, 1960-70-tal.

12 kaffeskedar, längd 12 cm
1 tårtspade, längd 25 cm.

Bruksskick, tårtspaden något repig.

12 kaffeskedar, längd 12 cm
1 tårtspade, längd 25 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1566276

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 142