SCHACKBRÄDE MED PJÄSER, malakit och sten, 1900-talets andra hälft.

1564674. SCHACKBRÄDE MED PJÄSER, malakit och sten, 1900-talets andra hälft.

Brädets mått 210 x 210 mm
Pjäsernas höjd 20-37 mm.

Lätt åldersslitage
En grön bonde saknas
Halva vita kungen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brädets mått 210 x 210 mm
Pjäsernas höjd 20-37 mm.

Lätt åldersslitage
En grön bonde saknas
Halva vita kungen saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 362