MATTA, rölakan, signerad GG. 302 x 200 cm.

15633. MATTA, rölakan, signerad GG. 302 x 200 cm.

Rosa med ljusbrun bård.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa med ljusbrun bård.

Slitage.

Antal besök: 2 483