SOFFBORD, jakaranda, 1960-tal.

1561447. SOFFBORD, jakaranda, 1960-tal.

Längd 158, bredd 69, höjd 50 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage samt smärre repor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 848