LARS TUNEBO. Figur i gult, grönt och orange, blandteknik på pannå, signerad.

1555473. LARS TUNEBO. Figur i gult, grönt och orange, blandteknik på pannå, signerad.

60 x 40 cm.

Ytslitage med ställvisa färgbortfall. Oramad.

Lars Tunebo (Född 1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 40 cm.

Lars Tunebo (Född 1962)

Antal besök: 725