1555473. LARS TUNEBO. Figur i gult, grönt och orange, blandteknik på pannå, signerad.

60 x 40 cm.

Ytslitage med ställvisa färgbortfall. Oramad.

60 x 40 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Föremålsnr
1555473

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 163

Andra intressanta föremål