Beige tyg med detaljer av skinn. Bambuimiterande handtag i trä. Guldfärgade beslag. Invändigt fodrad med logotextil, ett fack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 33 x 20 cm.
Smärre slitage.
Smärre slitage.