1550051. SØREN CHRISTIAN BJULF. Olja på duk, signerad.

Stadsmotiv. Gammel Strand. Ca 55 x 47.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Nyköping
Föremålsnr
1550051

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
0155-150590
Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 604