SPEGELLAMPETTER, ett par, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, daterade 1928.

15425. SPEGELLAMPETTER, ett par, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, daterade 1928.

Dekor av blommor samt mässingslist. För två ljus vadera.
Höjd ca 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 351