Ljusstakar, tenn, ett par, stämplade Svenskt Handarbete, höjd 9 cm.
Ljusstakar, mässing, ett par, höjd 20 cm.
Handspegel i mässing, längd 28 cm.
Skedar, sockertång, silver, vikt 79 gram.
Bruksslitage.
Bruksslitage.