PARTI METALLFÖREMÅL, silver, ljusstakar.

153301. PARTI METALLFÖREMÅL, silver, ljusstakar.

Ljusstakar, tenn, ett par, stämplade Svenskt Handarbete, höjd 9 cm.
Ljusstakar, mässing, ett par, höjd 20 cm.
Handspegel i mässing, längd 28 cm.
Skedar, sockertång, silver, vikt 79 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 827