SLAGBORD, 1800-tal.

1527199. SLAGBORD, 1800-tal.

Bemålat. Klaffar med dubbla grindar. Längd inkl. klaffar 67 + 26 + 68 cm, bredd 103 cm, höjd 76 cm.

Åldersrelaterat slitage, fläckar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1527199. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 989