Två lådor, stenskiva, inläggningar i olikfärgat träfanér, beslag i gulmetall. Längd 95, bredd 48, höjd 80 cm
Cites-intyg medföljer.
Märken, nagg och slitage.
Cites-intyg medföljer.
Märken, nagg och slitage.