BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

1525317. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Två lådor, stenskiva, inläggningar i olikfärgat träfanér, beslag i gulmetall. Längd 95, bredd 48, höjd 80 cm
Cites-intyg medföljer.

Märken, nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cites-intyg medföljer.

Märken, nagg och slitage.

Antal besök: 688