1525317. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Två lådor, stenskiva, inläggningar i olikfärgat träfanér, beslag i gulmetall. Längd 95, bredd 48, höjd 80 cm
Cites-intyg medföljer.

Märken, nagg och slitage.

Cites-intyg medföljer.

Märken, nagg och slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Föremålsnr
1525317

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 334