Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
GIDEON ISAKSSON. Sydländskt landskap, olja på duk, signerad G. Isaksson.
1515543. GIDEON ISAKSSON. Sydländskt landskap, olja på duk, signerad G. Isaksson.
31 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 55 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
280