JOHN JON-AND. Porträtt av två herrar, kolteckningar, signerade, 1920-30-tal.

1513076. JOHN JON-AND. Porträtt av två herrar, kolteckningar, signerade, 1920-30-tal.

Två bilder, total bildyta ca 31x49 cm

Proveniens John Jon-Ands sterbhus.

Något gulnade, ej examinerade ur ram.

John Jon-And (1889–1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

John Jon-And (1889–1941)

Antal besök: 343