1511469. LARS BOËTHIUS. Kustbild, olja på pannå, signerad.

32 x 40 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

32 x 40 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1511469

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 136