PARTI GLAS, 19 delar, 1900-tal.

150525. PARTI GLAS, 19 delar, 1900-tal.

Karaff samt 3 snapsglas, högsta höjd 21,5 cm.
6 snapsglas 9,5 cm.
9 likörglas, 5,5 cm.

bruksslitage, avlagringar, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 snapsglas 9,5 cm.
9 likörglas, 5,5 cm.

Antal besök: 715