GUSTAV BILLSTEN. Fåglar, palmer och stadsport, olja på pannå, signerad och daterad -60.

1503367. GUSTAV BILLSTEN. Fåglar, palmer och stadsport, olja på pannå, signerad och daterad -60.

66 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 48 cm.

Antal besök: 1 623