ERIC CEDERBERG. Strand med båt, olja på pannå, signerad E. Cederberg pinx -74.

1499194. ERIC CEDERBERG. Strand med båt, olja på pannå, signerad E. Cederberg pinx -74.

24 x 38 cm.

Eric Cederberg (1897–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 38 cm.

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besök: 527