UNO VALLMAN. Skogsarbete, olja på pannå, signerad 1973.

1499150. UNO VALLMAN. Skogsarbete, olja på pannå, signerad 1973.

33 x 51 cm.

Uno Vallman (1913–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 51 cm.

Uno Vallman (1913–2004)

Antal besök: 488